رابر سیکس

rubber six

گروه QingDao Rubber Six Co. در سال 1952 به عنوان زیرمجموعه ی شرکت ملی شیمیایی چین تاسیس گردید.این شرکت بصورت ویژه به منظور طراحی و ساخت  تسمه نقاله و دیگر محصولات لاستیکی تاسیس شده که مشتمل بر سرمایه گذاری دولت در بخش های " تولید نوار نقاله با قدرت کششی بالا" و " مرکز فناوری تجهیزات پیشرفته در سطح استانی " می باشد.

این شرکت دارای 2 برند ثبت شده و معروف : "Rubber Six" و "Zhonghua" می باشد که دومی به عنوان یک برند تجاری معروف در Zhonghua مطرح بوده و همچنین Rubber six مفتخر به دریافت نشان برتر چین در زمینه ی تولید نوار نقاله با قدرت کششی بالا می باشد.

کلیه ی محصولات بصورت گسترده در بازارهای داخلی و بین المللی ، مانند اروپا ،آمریکای شمالی و جنوبی ، استرایا ، آفریقا و آسیا فروخته می شوند.

شرکت Rubber Six به عنوان یکی از پیشگامان تولید نوار نقاله در صنایع فولاد ، ذغال سنگ ، سیمان ، نیروگاه ، بنادر و معادن مطرح می باشد.

گروه کارخانجات QingDao Rubber Six Co. متعهد به تحقیقات و توسعه در زمینه ی صرفه جویی در مصرف انرژی ، ایمنی و مسائل زیست محیطی هستند. درسالهای اخیر این شرکت برنامه های تولید بیش از 21 محصول ملی جدید را با موفقیت به اتمام رسانده و بیش از 64 تحقیق علمی و برنامه های فنی را تکمیل نموده است ( که در میان آنها 49 پروژه ی ملی وجود د ارد ).

علاوه برآن فرآیند تولید این شرکت مشتمل بر حقوق مالکیت خصوصی است و 17 تکنولوری ثبت شده که 7 تای آنها به عنوان اختراعات ملی ثبت شده اند ازجمله افتخارات این شرکت محسوب می گردد. شرکت Rubber six بعنوان یک شرکت با فن آوری بالا (hi-tech) توسط شهرداری QingDao شناخته شده است.

به عنوان یکی از پیشگامان تولید نوار نقاله ، تهیه ی پیش نویس استانداردهای مربوط به تولید " نوار نقاله نخی مقاوم به حرارت " و " نوار نقاله های استیل کورد ضدجرقه مناسب برای معادن زیر زمین" و همچنین تجدیدنظر و بازبینی و تایید صدها استاندارد صنعتی بر عهده ی این شرکت می باشد.این مسئله باعث بوجود آمدن یک سیستم جامع مدیریت کیفیت در این شرکت شده و به عنوان یک ابزار قدرتمند ، موجب تضمین کیفیت محصولات تولید شده می شود.

شرکت Rubber Six موفق به اخذ گواهی مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد GB/T19001 در سال 1997 و گواهی مدیریت زیست محیطی استاندارد GB/T24001 در سال2005  و گواهی مدیریت ایمنی و سلامت فنی و حرفه ای بر اساس استاندارد GB/T28001 در سال 2007 شده است.

رابر سیکس