پالایش نیرو

Panir

شرکت صنعتی و مهندسی پالایش نیرو با هدف پالایش نیروی الکتریسیته برای بالا بردن بهره وری و اقتصادی نمودن شبکه های توزیع و انتقال نیرو، تولید تجهیزات و وسائل لازم برای اصلاح شبکه در سال ۱۳۷۵ تأسیس گردید .

اکنون با گذشت بیست سال از آغاز فعالیت، با سرمایه گذاری قابل توجه در زمینه تکنولوژی محصول، پالایش نیرو دارای یکی از مدرنترین خطوط تولید خازنهای فشار ضعیف قدرت می باشد. دانش فنی تولید خازن در پالایش نیرو (با نام تجاری پانیر) ما حصل قراردادهای تکنولوژی با شرکتهای معظم اروپایی نظیر هفلی ترنچ سوئیس، لیفاسا اسپانیا، ایکار ایتالیا و استفاده مستقیم از همکاری مشاوران اروپایی زبردست صنعت می باشد. همچنین در طراحی، ‌ساخت، و تأمین سایر تجهیزات جبران سازی نظیر رگولاتور توان راکتیو پالایش نیرو (پانیر) یکی از برندهای معتبر در صنعت برق ایران محسوب می گردد.

در توسعه فعالیتهای صنعتی و کسب و کار خود، ‌از آغاز دهه سوم فعالیت، ‌پالایش نیرو (پانیر) به عرصه تولید کلیدهای فشار متوسط و قوی وارد شده است. با سرمایه گذاری انجام شده، با نظارت و همکاری شرکت آلمانی Decom، ‌خطوط تولید کلیدهای خلاء فشار متوسط، ‌سکسیونر گازی قابل قطع زیر بار، و سکسیونر پانتوگراف فشار قوی راه اندازی شده و محصولات این شرکت با رنج متنوع در جای جای کشور پهناور ایران در شبکه برق مورد استفاده قرار گرفته است.

پالایش نیرو