آراد سورتینگ

Arad Sorting

شرکت مهندسی علم و فن آراد با تجربه چندین ساله مدیران و کارشناسان خود در زمینه ساخت ماشینهای تخصصی و با فن‌آوری بالا به خصوص تکنولوژی ماشین بینایی و پردازش تصویر اقدام به طراحی و ساخت انواع ماشینهای سورتینگ در صنایع مختلف از جمله کشاورزی، غذایی، صنعتی، معدنی، بازیافت، دارویی، لجستیک و . . . نموده است. 
شرکت علم و فن آراد در ماشینهای خود از جدیدترین و به روزترین تجهیزات و قطعات در صنعت ماشین بینایی استفاده می‌نماید و سخت افزارهای انتخابی شرکت جزو فن‌آوری‌های بالا می‌باشد. همزمان با سخت افزارهای به روز شرکت نرم‌افزارهای تخصصی کاربا ماشین سورتینگ را مطابق با نیازمندیهای کاربر و مشتریان ایرانی خود توسعه داده که در هر زمان قابلیت ارتقا و تغییر آن مطابق با نیازمندی مشتری وجود دارد.
این شرکت برای برخورداری از جدیدترین تکنولوژی ها و به روز نگه داشتن ماشین های خود ارتباط مستمر با مراکز دانشگاهی و انجمن ها و گروه های تخصصی در زمینه ماشین بینایی را در دستور کار خود قرارداده است. همچنین این شرکت سعی مینماید در نمایشگاههای تخصصی در سراسر دنیا شرکت نموده تا بتواند با جدیدترین‌ها دستاوردهای این صنعت از نزدیک آشنا گردد. این شرکت در شرف تبدیل شدن به یک شرکت دانش بنیان همراه با دستاوردهای نو شرکت که در نوع خود برای اولین بار در کشور حاصل شده است، می‎باشد.

آراد سورتینگ