ان تی ان

NTN

NTN در سال 1918 فعالیت رسمی خود را آغازنمود. زمانی که آقای نیوا نوبارو به عنوان سرمایه گذار، شرکت فروش او یعنی شرکت بازرگانی Tomoe و مهندس نیشیزونو همکاری کردند تا اولین بلبرینگ های شرکت NTN را تولید کنند.

در سال 1954، NTN اولین تولید کننده صنعتی ژاپن بود که موفق به دریافت جایزه معتبر دمینگ (Deming Prize) برای کنترل کیفیت آماری شد. NTN در طول دهه 1950 و 1960 با ساخت کارخانه های جدید به رشد خود ادامه داد وعملیات فروش خود را به اروپا گسترش داد.

شرکت بلبرینگ NTN آمریکا در سال 1963 تاسیس شد تا از فروش محلی بلبرینگ های NTN در بازار آمریکا حمایت کند. NTN در حال حاضر قادر به ساخت بلبرینگ های توپی، کروی، مخروطی، استوانه ای و رولبرینگ های سوزنی است. در اواسط سال 1980 NTN نام تجاری ™Bower را از شرکت فدرال مغول بدست آورد، در نتیجه محصولات شرکت در زمینه رولبرینگ های مخروطی و استوانه ای گسترش یافت. ده سال بعد، NTN دوباره از فدرال مغول ™BCA را بدست آورد، تا بلبرینگ های کلاچ خودرو و کشاورزی را به خط تولید خود اضافه نماید.

موفقیت های بعدی NTN با احداث 7 کارخانه در آمریکا ادامه یافت. سرمایه گذاری 2 ساله بر روی شرکت فرانسوی SNR نیز در سال 2008 با در اختیار گرفتن کنترل این شرکت پایان یافت. SNR به عنوان پنجمین تولید کننده بزرگ بلبرینگ در اروپا، صاحب فناوری های مدرن در زمینه هوا فضا و تولید کننده برتر رولبرینگ های کروی باعث توسعه بیش از پیش شرکت NTN شد.

امروزه NTN با داشتن بیش از 50 کارخانه در سراسر دنیا، سومین تولید کننده بزرگ بلبرینگ در جهان است.

ان تی ان