پرسش های متداول

انبار یدکی یک سيستم قدرتمند مديريت آگهی و مرجع نیازمندیهای صنعتی ایران میباشد که برای پاسخ گویی به نیاز وافر بازار صنعت ایران و با هدف رشد و ارتقا صنعت کشور و تامین نیازهای تجاری و اقتصادی با رویکرد معرفی تولید کنندگان و وارد کنندگان  کالا ، خدمات ، محصولات و ورود انها به بازار اينترنت و همچنين ايجاد بستر مناسب جهت رقابت انها در ايران فعالیت خود را اغاز کرد.

انبار یدکی به عنوان مرجع نیازمندی های صنعتی در ایران حاصل تلاش و تحقیق و تجربه یک تیم بسیار قدرتمند و با تجربه میباشد و توسط کارشناسان رشته های صنعتی مدیریت میشود و نسبت به سایتهای مشابه نیازمندی امکانات بسیار زیادی در اختیار کاربران قرار میدهد و با توجه به تخصصی بودن ان در حوزه صنعت ثبت آگهی در آن باعث میشود آگهی شما خیلی سریعتر در گوگل ایندکس شود و بازدید زیادی پیدا کند. 

در سایت انبار یدکی مشخصات فنی هر محصول بصورت حرفه ای و تخصصی به همراه کاتالوگ ان توسط تولید کنندگان و تیم مدیریت سایت درج میشود و فروشندگان این محصول قادر خواهند بود محصول خود را در ان صفحه اختصاصی جهت فروش درج کنند و با این کار بازدید کنندگان ضمن مشاهده اطلاعات کامل و کاتالوگ محصول مورد نظر از میان فروشندگان بهترین فروشنده را بر اساس قیمت و مدت زمان گارانتی و شهر محل سکونت خود انتخاب کند.

برای ثبت نام و درج آگهی ابتدا بر روی لینک بالای سایت به نام عضویت و ثبت نام کلیک کنید و پس از تکمیل فرم درخواستی وارد محیط کاربری خود شوید و از گزینه ثبت آگهی جدید اقدام به ثبت آگهی در دسته بندی های سایت کنید.

پس از ثبت نام در بخش کاربری بر روی لینک درخواست ثبت محصولات مرجع کلیک کرده و فرم ویژه تولید کنندگان را تکمیل کنید و منتظر بمانید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و دسترسی شما را برای ورود اطلاعات فعال کنند.

بر اساس سیاست کنونی انبار یدکی تاریخ انقضای آگهی ها شش ماه می باشد

ساز و کار ویژه برای آگهی ویژه در دست طراحی است و به زودی اعلام می گردد.

در ثبت آگهی محصول به ازای هر محصول آگهی مرتبط با آن قابل ثبت بوده و در ثبت آگهی خدمات در هر گروه بندی خدمات مرتبط با همان گروه قابل ثبت است.

به قسمت تعرفه های وبسایت مراجعه شود.

انبار یدکی به عنوان مرجع هوشمند صنایع ایران متعهد گردیده است که کلیه محصولات صنعتی را به مرور به بانک اطلاعات خود اضافه نماید تا به تدریج عرضه کنندگان آن محصول نیز خود را به عنوان فروشنده معرفی نمایند.

در صورتی که طی 48 ساعت پس از تراکنش مبلغ پرداختی به حساب شما بازگردانده نشد، با تیم پشتیبانی انبار یدکی تماس بگیرید.

اگر رمز خود را فراموش کرده باشید، از قسمت "رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟ " در صفحه ورود کاربران، با وارد کردن شماره تلفن همراه خود، رمز خود را بازنشانی کنید. در غیر این صورت حساب کاربری شما غیر فعال گردیده است و جهت پیگیری با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

خیر، زیرا انبار یدکی هیچ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله ندارد، لذا با مطالعه راهنمای خرید امن آسوده تر معامله کنید.

در بخش ثبت آگهی از لیست آگهی ها می توانید آگهی خود را حذف نمایید.

تا قبل از تایید آگهی توسط تیم انبار یدکی با حذف آگهی، هزینه آن به حساب شما برگردانده شده و می توانید مجددا آگهی خود را ثبت نمایید.

از طریق صفحه تماس با ما می توانید هر گونه انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

از طریق کلید گزارش تخلفات هر آگهی می توانید تخلف مشاهده شده را گزارش نمایید.

اگر رمز خود را فراموش کرده باشید، از قسمت "رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟ " در صفحه ورود کاربران، با وارد کردن شماره تلفن همراه خود، رمز خود را بازنشانی کنید.

بهترین عکس برای آگهی شما در این وبسایت عکسی است که از زاویه های مناسب، بدون واتر مارک، با کیفیت مطلوب و ابعاد 400 پیکسل عرض در 300 پیکسل (ارتفاع) می باشد.

..

مخارج انبار یدکی از درآمد تعرفه آگهی ها تامین می شود.

ثبت محصول به منظور تکمیل و معرفی در بانک اطلاعاتی وبسایت از تجهیزات و قطعات صنعتی صورت می پذیرد در صورتی که ثبت آگهی جهت فروش محصول ذکر شده توسط عرضه کننده آن صورت می پذیرد.

پشتیبانی از طریق تماس تلفنی، ایمیل، فرم بخش تماس با ما و تیکت در بخش کاربری می باشد. جهت اطلاعات بیشتر به بخش تماس با ما مراجعه نمایید.

بسته به ترافیک شبکه های مخابراتی می تواند زمان دریافت پیام متغیر بوده و با تاخیر ارسال گردد و یا شما پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید (بلک لیست). به دلیل تراکنش های بالای ایمیل نیز امکان دارد ایمیل شما در صندوق Spam دریافت شده باشد.

علت های مختلفی می تواند وجود داشته باشد، از جمله اینکه آگهی هنوز توسط کارشناسان انبار یدکی تایید نشده باشد و یا به علت خطا در ثبت آگهی شما، آگهی توسط کارشناسان رد شده باشد که در این صورت پیامی مبنی بر حذف آگهی دریافت خواهید کرد. ضمنا به علت ویژه بودن بعضی آگهی ها در بعضی گروه ها احتمال دارد آگهی شما در اولویت نمایش های صفحات بعد قرار گرفته باشد.

خیر. در صورت ضرورت به ویرایش با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

لطفا به صفحه تعرفه ها مراجعه نمایید.

خیر

اطلاعات مستند از محصولات تولیدکنندگان و برندهای مطرح ملی و بین المللی به صورت طبقه بندی شده در بانک اطلاعاتی وبسایت انبار یدکی وارد گردیده است.

با استفاده از فرم موجود در صفحه تماس با ما می توانید در خواست خود را با بخش پشتیبانی وبسایت مطرح نمایید. لذا درخواست شما توسط کارشناسان انبار یدکی بررسی شده و پس از آن محصول یا برند مورد نظر شما به لیست محصولات انبار یدکی اضافه می گردد.