قوانین و مقررات

قوانین سایت


با توجه به اینکه این وبسایت محیطی تخصصی است جهت ماندگاری و یکتایی محيط آن و جلوگيري از فيلتر شدن آن باید تابع قوانینی رعایت شود لذا از کلیه کاربران محترمی که قصد ارسال آگهی در این وبسایت را دارند خواهشمندیم قوانین را به دقت مطالعه کرده تا در موقع ارسال آگهی تمامی موارد زیر را رعایت کرده و روند تایید و انتشار آگهی را سرعت بخشند. در صورت مشاهده تخلف از مقررات آگهی مورد نظر حذف و دسترسی کاربر مسدود و اجازه ارسال آگهی از کاربر سلب خواهد شد. لازم به ذکر است کليه محتوا (از قبیل متن آگهی، تصاویر، برچسب ها و غیره) قبل از نمایش در وبسایت تیم مديريت وبسايت کنترل مي شوند.

آگهی های ارسالی کاربران با موضوعات زیر غیر مجاز تلقی شده و تائید و نمایش داده نخواهند شد.

- درخواست دریافت مبلغ و درج شماره حساب در متن آگهی

- انتشار اطلاعات هک شده، نرم افزارهاي خاص ، لیست پست الكترونيكي و يا روش شكستن آنها و زیر پا گذاشتن قانون کپی رایت و حقوق نرم افزاری یا معرفی سایتهایی که حاوی مضامین فوق الذکر باشد.

- فعاليت هاي تجاري و مالي غير قانوني و غير مجاز از قبيل جعل برند و ...

- خريد ، فروش كليه كالاهايي كه منع قانوني دارند مانند خود کار دوربین دار وسایل فیلمبرداری جاسوسی و دستگاههای شنود صدا و غیره.

- درج عكسهاي تکراری و با حجم بالا و عكسهاي متحرك مانند GIF . عكسها بايستي تقريبا شكل مربعي داشته باشند، استفاده ابزاری از زن در آگهی و يا درج عکس کودکان و تصاویر خصوصی، مجاز نیست.

- درج آگهی توسط ربات های هوشمند و نرم افزارهای رباتهای درج آگهی

- استفاده از عبارات یا کلماتی مانند: مفت، ارزان، زیر قیمت، استثنائی، حراج و امثال آن

- استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص و برندهای خاص در آگهی

- استفاده از خط لاتین برای آگهی‌های فارسی،

- قرار ملاقات غیر تجاری به صورت آنلاین،

* کپی مطلب از این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
* اصل کنترل صحت اطلاعات ورودی بر عهده خود کاربر می باشد.

تلاش “انبار یدکی”، نشر آگهی‌های تخصصی بخش صنعت با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.

مسئولیت استفاده از آگهی‌های این وبسایت بر عهده بازدیدکننده است و “انبار یدکی” هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده از این وبسایت ندارد.

هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس یا موارد مشابه که به “انبار یدکی” ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، غیر‌محرمانه، عمومی و غیر‌قابل تملک تلقى شده و مسئولیت استفاده از آن شامل باز تولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش بر عهده فرستنده اطلاعات است.

“انبار یدکی” مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکسی که به این سایت ارسال می شود و یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به کاربر یا ایجاد شده توسط کاربر باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از “انبار یدکی” حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به “انبار یدکی” را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد. 

بنابراين قبل از انجام هرگونه معامله، اقدام مالي، ارسال وجه و موارد مشابه، در كسب اطمينان و اعتماد از آگهي دهنده دقت لازم را مبذول داريد. خواهشمنیدم در صورت مشاهده هر گونه تخلف از مقررات در وبسايت از لينک تماس با ما که در صفحات مختلف وجود دارد استفاده نماييد.

کاربر گرامی ما را در حفظ و سلامتی و پويايي اين سایت با گزارش موارد خلاف قوانین ياري نماييد .

با تشکر؛ مدیریت سایت انبار یدکی