۱۰ شهرک صنعتی به امکانات ارتباطی نوین مجهز شدند

۱۰ شهرک صنعتی به امکانات ارتباطی نوین مجهز شدند

شرکت مخابرات منطقه تهران از تجهیز ۱۰ شهرک صنعتی به امکانات ارتباطات نوین باندپهن و تلفن ثابت برای ارائه خدمات به تولیدکنندگان داخلی و صاحبان مشاغل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مخابرات تهران، سیدعلی ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران در مراسم افتتاح و راه اندازی امکانات ارتباطی نوین در یک شهرک صنعتی همزمان با ایام الله دهه فجر، گفت: شرکت مخابرات ایران و منطقه تهران، در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال رونق تولید نامگذاری شده، تامین خطوط ارتباطی مورد نیاز شهرک های صنعتی تهران را در جهت حمایت از صنایع کشور و رونق تولید برداشته است.

وی با اشاره به برنامه ریزی ها برای تامین زیرساخت های فنی، راه اندازی امکانات ارتباطی باند پهن و تلفن ثابت به تولیدکنندگان داخلی و صاحبان مشاغل و صنایع در شهرک های صنعتی گفت: در سال جاری ۱۰ شهرک صنعتی توسط مخابرات منطقه تهران و با تعامل مسئولان شهرک های صنعتی، مجهز به آخرین فناوری های نوین ارتباطی و اطلاعاتی شده اند، تا با بهره گیری از زیرساخت های ارتباطی شبکه مخابرات بتوانند به توسعه صنایع خود بپردازند.

مدیر مخابرات منطقه تهران افزود: کنترل، مدیریت و نظارت بر نرم افزارها با توسعه شبکه های نوین و بدون تاخیر در ارتباط، میسر خواهد شد.

وی تصریح کرد: با ورود تجهیزات جایگزین در فضای بی سیم متصل به شبکه، شاهد گزارش‌گیری بهتر از دیتاسنترها برای تحلیل داده ها و تبدیل آنها به اطلاعات مورد نیاز خواهیم بود که با این اوصاف شرکت مخابرات ایران و مخابرات منطقه تهران که ۳۰ درصد شبکه امن، مطمئن و پایدار ارتباطی بین شهری را در اختیار دارد، بسترساز  و میدان دار اصلی یکپارچگی و انسجام بخشی میان ارائه دهندگان خدمات و سرویس های ارتباطی است که در قالب اپراتورهای مختلف از بسترهای موجود شرکت مخابرات بهره مند می شوند.

ملک جعفریان افزود: در استان تهران، سرویس های مورد نیاز شهرک های مختلف صنعتی را ارائه می دهیم که مسیری برای تحقق اهداف متعالی در نظر گرفته شده در راستای شعار رونق تولید است.